Aktualności
Premiera musicalu "Karol" w Krakowie!

25 lutego 2017 roku w TAURON Arenie w Krakowie odbędzie się premiera pierwszego polskiego musicalu poświęconego życiu Jana Pawła II. Musical "Karol" to wielkie widowisko taneczne, aktorskie i wokalne, stworzone na podstawie biografii Karola Wojtyły. Musical będzie niezwykłą, muzyczną opowieścią o życiu Papieża-Polaka i polskiej historii XX wieku.

Megawidowisko w TAURON Arenie Kraków

Blisko 40 wokalistów, aktorów i tancerzy. 60 statystów. 3 tiry dekoracji, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimedialnych.  „Żywy” zespół muzyczny, w tym rockowe gitary, nostalgiczne skrzypce, klasyczny fortepian i dynamiczna perkusja. 9 tysięcy widzów w największej hali widowiskowej w Polsce. Blisko 200 osób pracujących przy produkcji i realizacji spektaklu.

Twórcy musicalu wybrani!

Producenci musicalu skompletowali trzon zespołu, który przygotuje spektakl "Karol". Do współpracy zaproszono specjalistów od techniki estradowej, którzy pracowali przy produkcji Kina „Na Granicy” czy FMX 2015. Realizację projektu wesprze też lider branży multimediów scenicznych - Super AV.

O Papieżu - Przyjacielu Wiernych...

Musical „Karol” to wyjątkowa, wielobarwna opowieść o papieżu innym niż wszyscy poprzedni papieże: o człowieku, a nie wyłącznie „głowie Kościoła”, o poecie, filozofie, etyku, aktorze, sportowcu i „przyjacielu wiernych”, a nie urzędniku watykańskim ukrytym za grubą kurtyną kadzidlanego dymu. Przedstawiamy Ojca Świętego, jakiego kochają Polacy!Facebook YouTube Google+ Instagram Twitter
Patronat Honorowy Generalny

Patronat honorowy

Partnerzy

Partnerzy medialni