Aktualności
Premiera musicalu "Karol" w Krakowie!

25 lutego 2017 roku w TAURON Arenie w Krakowie odbędzie się premiera pierwszego polskiego musicalu poświęconego życiu Jana Pawła II. Musical "Karol" to wielkie widowisko taneczne, aktorskie i wokalne, stworzone na podstawie biografii Karola Wojtyły. Musical będzie niezwykłą, muzyczną opowieścią o życiu Papieża-Polaka i polskiej historii XX wieku.

Megawidowisko w TAURON Arenie Kraków

Blisko 40 wokalistów, aktorów i tancerzy. 60 statystów. 3 tiry dekoracji, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimedialnych.   Rockowe gitary, nostalgiczne skrzypce, klasyczny fortepian i dynamiczna perkusja. 9 tysięcy widzów w największej hali widowiskowej w Polsce. Blisko 200 osób pracujących przy produkcji i realizacji spektaklu.

Teledysk zapowiadający musical „Karol”

Zapraszamy do obejrzenia teledysku do piosenki „Rozmowa z synem”, którą wykonuje Agata Nizińska. „Rozmowa z synem” to wzruszająca ballada poświęcona miłości matki do dziecka i przesłanie na całe dorosłe życie małego Lolka. 

O Papieżu - Przyjacielu Wiernych...

Musical „Karol” to wyjątkowa, wielobarwna opowieść o papieżu innym niż wszyscy poprzedni papieże: o człowieku, a nie wyłącznie „głowie Kościoła”, o poecie, filozofie, etyku, aktorze, sportowcu i „przyjacielu wiernych”, a nie urzędniku watykańskim ukrytym za grubą kurtyną kadzidlanego dymu. Przedstawiamy Ojca Świętego, jakiego kochają Polacy!Facebook YouTube Google+ Instagram Twitter
Patronat Honorowy Generalny

Patronat honorowy

Partner Główny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni