Aktualności
"Karol" w Łodzi i Gdańsku!

Z przykrością informujemy o odwołaniu spektakli Musicalu "KAROL"  20 X 2017 w Atlas Arenie w Łodzi oraz 12 XI 2017 w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot, z uwagi na okoliczności niezależne od Producenta musicalu „Karol”.

Megawidowisko o Papieżu

Blisko 40 wokalistów, aktorów i tancerzy. 60 statystów. 3 tiry dekoracji, oświetlenia, konstrukcji scenicznych i multimedialnych.   Rockowe gitary, nostalgiczne skrzypce, klasyczny fortepian i dynamiczna perkusja. Tysięce widzów w największych halach widowiskowych w Polsce. Blisko 200 osób pracujących przy produkcji i realizacji spektaklu.

Teledysk zapowiadający musical „Karol”

Zapraszamy do obejrzenia teledysku do piosenki „Rozmowa z synem”, którą wykonuje Agata Nizińska. „Rozmowa z synem” to wzruszająca ballada poświęcona miłości matki do dziecka i przesłanie na całe dorosłe życie małego Lolka. 

O Papieżu - Przyjacielu Wiernych...

Musical „Karol” to wyjątkowa, wielobarwna opowieść o papieżu innym niż wszyscy poprzedni papieże: o człowieku, a nie wyłącznie „głowie Kościoła”, o poecie, filozofie, etyku, aktorze, sportowcu i „przyjacielu wiernych”, a nie urzędniku watykańskim ukrytym za grubą kurtyną kadzidlanego dymu. Przedstawiamy Ojca Świętego, jakiego kochają Polacy!Facebook YouTube Google+ Instagram Twitter
Patronat Honorowy Generalny

Patronat honorowy

Partner Główny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni