TELEDYSK

 
 

Oto teledysk zapowiadający musical "Karol". Klip powstał do piosenki z muzyką Filipa Siejki i słowami Michała Kaczmarczyka pt. „Rozmowa z synem”, którą wykonuje Agata Nizińska. „Rozmowa z synem” to wzruszająca, chwytająca za serce ballada poświęcona miłości matki do kilkuletniego dziecka. To także poetyckie przesłanie, jakie mama daje synowi na całe jego dorosłe życie – deklaracja wartości, którymi ten powinien się kierować. W musicalu „Karol” piosenka „Rozmowa z synem” wykonana będzie w jednej z pierwszych scen, gdy publiczność przeżywać będzie radosne i wzruszające chwile z życia kilkuletniego Lolka Wojtyły.
 
Zdjęcia do teledysku „Rozmowa z synem” kręcone były w czerwcu 2016 roku. W klipie wystąpili Miłoszek Wojnicki w roli Lolka oraz Patrycja Serafin w roli Emilii Wojtyły, a także… pies Sambor. 

Realizacja klipu:

Kastelnik Studio – agencja kreatywna i studio filmowe tworzone przez zespół młodych artystów zajmujących się realizacją filmów reklamowych, spotów TV i teledysków. Laureat I Nagrody Ministra Gospodarki na Targach Eurogastro. Producent m.in. kampanii telewizyjnej pt. "Niewidzialni", realizowanej przez Urząd ds. Cudzoziemców, w związku z wprowadzeniem abolicji dla cudzoziemców. W swoim portfolio posiada klipy przygotowane m.in. na zlecenie Yasumi Epil, Comau Italy, European Fight Masters, Natur House, Biar Beauty Group i NGA HR.


Facebook YouTube Google+ Instagram Twitter
Patronat Honorowy Generalny

Patronat honorowy

Partner Główny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni