Super AV

Zespół najlepszych w Polsce specjalistów od systemów audiowizualnych, z doświadczeniem zdobywanym od 1999 roku w trakcie realizacji projektów na terenie całej Polski oraz na rynku międzynarodowym. Firma zajmuje się realizacją spektakli multimedialnych, projekcji mappingowych, koncertów, kompleksową obsługą konferencji, kongresów, gali i wszelkiego typu eventów, a także aranżacją wystaw, ekspozycji muzealnych, instalacji multimedialnych i stoisk targowych.

W 2014 r. Super AV zainstalowała systemy multimedialne na prestiżowej wystawie Stanleya Kubricka w Muzeum Narodowym w Krakowie, a trzy lata wcześniej obsługiwała technicznie prezentację twórczości Lecha Majewskiego na Biennale Sztuki w Wenecji. Prezentacja ta miała formę projekcji w kilku punktach miasta, m.in.w zabytkowych kościołach i była całkowicie zdalnie sterowana ze studia firmy. Firma Super AV była również odpowiedzialna za realizację multimedialnej ekspozycji pt. „Z głębi. Artyści Muzeum Śląskiemu” w podziemnych przestrzeniach Nowego Muzeum Śląskiego (ekspozycja przedstawiała prace 30-stu wybitnych, polskich artystów) oraz za realizację monumentalnej wystawy video, będącej podsumowaniem ogólnoświatowego projektu reporterskiego „7 Miliardów Innych” w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym (grudzień 2015 r.).

W 2015 roku Super AV uczestniczyła w realizacji scenografii multimedialnej do megawidowiska „Peregrinus” w katowickim Spodku. Mappingi 3D przygotowywane przez zespół Super AV można było oglądać m.in. co roku podczas festiwalu Industriada, w trakcie Nocy Sylwestrowej na gliwickim Rynku lub w Tarnowskich Górach. Super AV zrealizowała pierwszy w Polsce mapping 3D 336 m pod ziemią – w kopalni Guido w Zabrzu. 

Od 2009 r. firma obsługuje Europejski Kongres Gospodarczy - udostępnia projektory, ekrany różnych rozmiarów, nagłośnienie, jak również systemy do tłumaczeń symultanicznych. Super AV montuje skomplikowane ścianki wizyjne oraz rzutuje obrazy o różnych rozmiarach i proporcjach na przygotowane w tym celu konstrukcje i obiekty (jak to miało miejsce np. podczas otwarcia Centrum Przyrodniczego w Zielonej Górze). Wykorzystuje przy tym najnowsze technologie, m.in. cieszący się coraz większym powodzeniem Digital Signage i systemy komunikacji interaktywnej, np. sterowanie gestem. Od początku swojej działalności firma zrealizowała ponad 100 konferencji medycznych. Jest także producentem specjalistycznych systemów prezentacji oraz przekazu obrazu i dźwięku dla placówek medycznych i oświatowych. Super AV korzysta z najnowszego sprzętu, technologii i oprogramowania oraz proponuje autorskie programy Super AV i rozwiązania logistyczne, które sprawdzają się zarówno w projektach komercyjnych, artystycznych, jak i i społecznych. Więcej informacji na
www.super-av.pl.

Wybrane realizacje Super AV


Facebook YouTube Google+ Instagram Twitter
Patronat Honorowy Generalny

Patronat honorowy

Partner Główny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni