Anna Wyszkoni

Jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą liczbę przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie jej solowe płyty: „Pan i Pani” i „Życie jest w porządku”, uzyskały status podwójnie platynowych. Ponadto jest laureatką trzech platynowych i trzech złotych płyt. W 2016 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.
 
Solowy dorobek płytowy Ani Wyszkoni to albumy ”Pan i Pani” oraz “Życie jest w porządku”. Obydwa uzyskały status podwójnie platynowych płyt. Pochodzą z nich m.in. przeboje: „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie” czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku „Wiem, że jesteś tam”. W 2015 roku Ania Wyszkoni wydała świąteczny album pt. „Kolędy wielkie” z przebojem „Od nieba do nieba”.
 
Anna Wyszkoni ma również na swoim koncie duety: z Piotrem Cugowskim – utwór tytułowy do filmu “Syberiada polska” oraz z Markiem Jackowskim – “Odnajdziemy się”, który promował ostatni solowy album nieżyjącego już lidera Maanamu. Artystka otrzymała za niego złotą płytę. W drugiej połowie 2015 roku na radiowych playlistach gościł duet z Michałem Bajorem „Ja kocham, ty kochasz”, promujący najnowszy album tego artysty.
 


Facebook YouTube Google+ Instagram Twitter
Patronat Honorowy Generalny

Patronat honorowy

Partner Główny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni