Konrad Bilski

Wokalista, artysta estradowy. Swoje umiejętności muzyczne i teatralne kształcił w Ognisku Pracy Pozaszkolnej nr 1 w Sosnowcu, Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej oraz w Gliwickim Studium Wokalno-Baletowym. Obecnie uczy się śpiewu w Młodzieżowym Domu Kultury w Katowicach. Dwukrotny stypendysta Prezydenta Miasta Sosnowca za osiągnięcia artystyczne. Wraz z chórem Soul Hunters Gospel Choir wystąpił na scenie 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, towarzysząc zespołowi Ira.

Znany ze śląskich produkcji musicalowych i teatralnych:  „Pudełko zwane wyobraźnią”, „Franciszek - wezwanie z Asyżu”, „Exodus”, „Jonasz” oraz „Peregrinus”. Zagrał też w kilku produkcjach filmowych i teledyskach, m.in. „Młody Maj” Golec uOrkiestry oraz „Made in serce” TAU (gościnnie Zeus i Agnieszka Musiał). Statystował w „O mnie się nie martw” (TVP2) i w filmie Michała Rosy „Szczęście świata”. Animator w zagłębiowskich uniwersytetach trzeciego wieku. Pracuje  podczas największych polskich festiwali, przeprowadzając wywiady z polskimi i zagranicznymi gwiazdami, takimi jak: David Lynch, Sławomir Idziak, Weronika Rosati (Festiwal Plus Camerimage). Pracował również dla akademickiego magazynu „Most”.

Współpracuje z Pałacem Młodzieży w Katowicach oraz śląskimi agencjami eventowymi. Na swoim koncie ma organizację wielu eventów, w tym koncertu „Muzyka dla zwierząt” w Teatrze Gry i Ludzie, do którego promocji zaprosił amerykańskiego aktora Eda Trucco (role u boku Russel Crowle, Nicolas Cage) oraz hiszpańskiego malarza i aktora Daniela Beppo Ros.
 


Facebook YouTube Google+ Instagram Twitter
Patronat Honorowy Generalny

Patronat honorowy

Partner Główny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni