Dariusz Niebudek

Jeden z najpopularniejszych aktorów na Śląsku. Reżyser, moderator, wokalista. Laureat wielu prestiżowych nagród. Karierę zawodową rozpoczął w 1986 roku na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie. W kolejnych latach związany był z teatrami całej Polski, m.in. Teatrem Zagłębia w Sosnowcu, Teatrem Nowym w Zabrzu, Gliwickim Teatrem Muzycznym, Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Teatrem Polskim w Bielsku-Białej, Teatrem Wielkim w Poznaniu oraz scenami offowymi.

Od kilku lat realizuje się jako reżyser, przygotowując musical „Bricklin – samochodowa fantazja”, operetkę „Orfeusz w piekle” czy bijącą rekordy popularności komedię „Swing”. Szerokiej publiczności znany z TVS, gdzie był gospodarzem "Listy Śląskich Szlagierów", a także współprowadzącym programy "Okno na południe" oraz "Wakacje z TVS". Widzom zapadł w pamięć także jako słynny barman z reklamy piwa Warka "Uznanie na Śląsku" z Jerzym Dudkiem, jak też pan Janeczek w reklamach Polbanku. Na szklanym ekranie obecny jest także w wielu serialach.

Wszechstronność artystyczna oraz wieloletnie doświadczenie sceniczne pozwoliły mu na rozwinięcie działalności także w dziedzinie pracy estradowej. Współpracuje z Kabaretem RAK, Kabaretem Młodych Panów oraz Kabaretem Mariana Makuli. Jako wokalista bierze udział w koncertach, z którymi zwiedził Europę oraz Stany Zjednoczone.
 
Jeden z najpopularniejszych aktorów na Śląsku. Reżyser, moderator, wokalista. Laureat wielu prestiżowych nagród, m.in. Złotej Maski za role Maxa Białystoka i Rogera de Bill w musicalu „Producenci” w reż. Michała Znanieckiego. Karierę zawodową rozpoczął w 1986 roku na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie. W kolejnych latach związany był z teatrami całej Polski, m.in. Teatrem Zagłębia w Sosnowcu, Teatrem Nowym w Zabrzu, Gliwickim Teatrem Muzycznym, Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Teatrem Polskim w Bielsku-Białej, Teatrem Wielkim w Poznaniu oraz scenami offowymi. Od kilku lat realizuje się jako reżyser, przygotowując m.in. musical „Bricklin - samochodowa fantazja” czy operetkę „Orfeusz w piekle”. Szerokiej publiczności znany z TVS, gdzie był gospodarzem "Listy Śląskich Szlagierów", a także współprowadzącym programy "Okno na południe" oraz "Wakacje z TVS".

Widzom zapadł w pamięć także jako słynny barman z reklamy piwa Warka "Uznanie na Śląsku" z Jerzym Dudkiem, jak też pan Janeczek w reklamach Polbanku. Na szklanym ekranie obecny jest także w wielu serialach. Wszechstronność artystyczna oraz wieloletnie doświadczenie sceniczne pozwoliły mu na rozwinięcie działalności także w dziedzinie pracy estradowej. Współpracuje z Kabaretem RAK, Kabaretem Młodych Panów oraz Kabaretem Mariana Makuli. Jako wokalista bierze udział w koncertach, z którymi zwiedził Europę oraz Stany Zjednoczone. Bieżące informacje można znaleźć pod adresem www.dariuszniebudek.pl
 


Facebook YouTube Google+ Instagram Twitter
Patronat Honorowy Generalny

Patronat honorowy

Partner Główny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni