Agnieszka Kaczorowska

Aktorka i wybitna tancerka. Wśród wielu spektakularnych sukcesów można wymienić zdobyte przez nią Mistrzostwo Świata w Tańcach Latynoamerykańskich czy zwycięstwo w programie „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Przez całe życie podąża za marzeniami, w myśl idei, że granice nie istnieją. Wyznaje zasadę, że kluczem do samorealizacji jest ciężka praca.
 

Przygodę z aktorstwem zaczęła jako przedszkolak w 1999 r., w popularnym serialu Klan emitowanym w TVP 1. Lata na planie zdjęciowym nauczyły ją wytrwałości i samodyscypliny. W serialu, jako jedna z czołowych bohaterek, gra do dziś. Agnieszka pokazuje także swoje możliwości aktorskie na deskach teatru – gra w sztuce „Kochanie na kredyt” w reżyserii Olafa Lubaszenko. Ponadto można ją zobaczyć w serialu „Na dobre i na złe”.
 
Karierę taneczną rozpoczęła w dzieciństwie. Posiada najwyższą klasę taneczną „S” – zarówno w tańcach latynoamerykańskiej, jaki i standardowych, a jednymi z jej największych osiągnięć są tytuły Mistrzyni Polski oraz Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich.
 
Z powodzeniem bierze udział w popularnym programie Polsatu „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym swoich tanecznych partnerów prowadzi do finałów. W programie tym tworzy także własne choreografie. Agnieszka Kaczorowska rozpoczęła również współpracę z teatrami, gdzie tworzy choreografie do spektakli, m.in. najnowszej sztuki Marcina Szczygielskiego „Single po japońsku” w reżyserii Olafa Lubaszenko.
 
Od niedawna w ramach autorskiego projektu "Danceworld by Agnieszka Kaczorowska" prowadzi warsztaty taneczne i motywacyjne dla dzieci i młodzieży w całej Polsce.
 


Facebook YouTube Google+ Instagram Twitter
Patronat Honorowy Generalny

Patronat honorowy

Partner Główny

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni